BEYLİKDÜZÜ HURDACI

Beylikdüzü Hurdacı Olarak Engin Hurda Metal Sizlere Daima Güncel Hurda Fiyatları Sunmaktadır.

BEYLİKDÜZÜ HURDACI

http://BEYLİKDÜZÜ HURDACI Bölgeden anlaşma usulü ile hurda alımı yapmaktadır. Bizler sokakta gezen hurdacılardan değiliz. Büyük hurdacı statüsüne giren hurdacılarız. Bölgede geri dönüşüm çalışmaları yürütmekteyiz. Beylikdüzü belediyesi’ de bu çalışmalara ve işlere önem veriyor. Çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Beylikdüzü belediyesi Dereağzı mahallesinde ayrıcı 6 bin 500 metre karelik bir geri dönüşüm merkezi oluşturdu. Bu çalışma ile belediyenin geri dönüşüme verdiği önem anlaşılmaktadır. Ayrıca bu geri dönüşüm tesisi tüm teknolojik çalışmalardan faydalanarak elde edilen kazanımı en üst seviyede tutmak amacı ile çalışmakta. Toplanan atıklar hatasız olarak türlerine göre ayrılıyor. Bu çalışmalardan dolayı olarak belediyemizi tebrik ederiz.

BEYLİKDÜZÜ EN YAKIN HURDACI

İstanbul Beylikdüzü ilçesinde hurda satmak için Engin Hurda Metal her zaman müşterisini uygun ve güncel fiyatlar sunuyor. Geri dönüşüme kazandırmak istediğiniz hurda parçalarını firmamız aracılığı ile taşınmasını ve paraya çevirmek isteyenler için Engin Hurda Metal  hurda alımı yapmaktadır. Günün her saatinde demir, bakır, alüminyum hurdaları için telefonunuz kadar yakınız. Sizin için değersiz gibi duran, bir köşede kalmış hurdalarınızı değerinde alıyoruz ve ödeme işlemlerini tercihinize göre nakit veya banka aracılığı ile hemen yapıyoruz. Beylikdüzü ilçesinde hurda satmak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçmeden yapacağınız satışı kârlı görmeyin en iyi fiyatı bulmak için bizimle görüşmeden son kararı vermeyin. Beylikdüzü ilçesinde sizin için hizmet vermektedir.

Beylikdüzü hurdacı olarak size en yakın hurdacı hizmeti vermektedir. sizde hemen Beylikdüzü her bölgesinden hurda satmak ve hurdaları adreste satmak için bizi arayın. Firmamız 24 saat açık bir şekilde hizmet vermektedir. sizde her türlü hurda alım yapan firmamızla iletişime geçin ve hurdacı hizmeti isteyin. Bizler siz evde rahat uyuyun diye çevremizi atıklardan temizlemek için hurda sektöründeyiz. Sizler bize yardımcı olmak için hemen ekrandaki numarayı arayın.

BEYLİKDÜZÜ 2.EL MALZEME ALIMI

Hurda profil ve ikinci el profiller ise çatı ve makine hurdalarından elde edilebilir. Bölge her ne kadar yerleşim yönünden ün kazanmış bir bölge olsa da çok sayıda iş merkezi bulunur. Bu iş merkezleri istihdam sağlayarak bir çok vatandaşa iş imkanı sunmaktadır. Bazı depo ve fabrikaların yıkılması sonucu çatı sacı hurdası ve hurda profil gibi metal hurdaları ortaya çıkar. Güncel hurda fiyatları üzerinden alım yapılmaktadır.

İstanbul Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi (İBOSB) bölgede bulunan bir çok vatandaşa istihdam sağlamaktadır. Sanayide doğal olarak çok miktarda hurda atık ve metal ortaya çıkar. Tüm bu atıkların alımlarını sanayi bölgesine gelerek yapıyoruz. Sanayi hurdası alımlarında ve araiş hurda alımlarında en yüksek fiyat teklifleri. Sanayi hurdalarını yerinden gelip alabilecek Beylikdüzü Hurdacı  arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

HURDACI

EN YAKIN HURDACI

 

Facebook Adresimiz : https://www.facebook.com/enginhurdametal/

Youtube Engin Hurda Metal : https://www.youtube.com/channel/UCuMD4vsbNg38cmMbvlqrL2Q

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir