ŞİŞLİ HURDACI

Şişli Hurdacı Firmamız Hurdalarınızı Adresten Alımını Sağlamaktadır Sizlerde Hurda Satmak İstiyorsanız Engin Hurda Metal İle İletişime Geçebilirsiniz.

ŞİŞLİ HURDACI

http://ŞİŞLİ HURDACI Şişli hurdacı olan http://enginhurdametal.comilçenizin her yerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Hurdacı Şişli de demir alan firmamız size artık çok yakın. Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası alan firmamız elemanlarını adresinize yönlendirebilmesi için bir telefon açmanız bizim için yeterlidir. Hurda alan firmamız kağıt hurdası, plastik hurdası da almaktadır. Telefon ile vereceğiniz çeşitli bilgiler ile fiyat vermemizi kolaylaştırarak yüksek fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Şişli hurda alan http://enginhurdametal.com yıkım işlerinizde de sizlerin yanında yer almaktadır. Sizi uğraşmaktan kurtarır ve yıkım söküm işlerini yaparak zamanında ödeme yapar. Hurda alan diğer firmaların fiyatlarından yüksek değerde hurda alan firmamız adresinize özel araçlarımız ile gelerek hurdalarınızı inceler ve en iyi fiyatı sizlere sunar. http://ŞİŞLİ HURDACI ve her ilçede hurda alan firmamız şişli hurdacı olarak da fiyatları güncel tutup en iyi fiyatı vermektedir. Fiyat almak için telefonumuzu arayabilirsiniz ve hurda çeşidine göre yüksek fiyatla hurda satışı yapabilirsiniz.Engin Hurda Metal  olarak kendi araçlarımız ile yıkım islerinizi itina ile yapıyoruz.

ŞİŞLİ HURDACI FİRMASI

Bölgede müşteri memnuniyetine önem verdik ve dostluklar kazandık. Hurda alımlarında hep güncel fiyatlar teklif ederek kandırma yoluna gitmedik. Her zaman hurdanın değerinde teklif sunduk ve ödemeleri nakit yaptık. Bu bağlamda müşteri hacmimizi bölgede çok fazla genişlettik.

Ayrıca bölgede bulunan Cevahir alışveriş merkezi dükkanları ile de çalışmaktayız. Ellerinde bulunan tüm hurda alımlarını yapıyor ve kullanılabilir alanları artırıyoruz. Ayrıca yakınlarında ise çok sayıda alışveriş merkezi bulunmaktadır. Hurda kağıt karton ve plastik de dahil tüm hurda alımları yapılmaktadır.

ŞİŞLİ HURDACI TELEFONU

İş yeri ofisleri de bu bölgede fazla sayıda var. Fabrika ve üretim tesisleri ise yok denecek kadar azdır. Üretim tesisleri daha çok sanayi merkezlerinde yer alır. Bu bölge İstanbul merkezi konumu ile ofislere uygun bir bölgedir. Bina tadilat çalışmaları ve yenilemelerle hurda elektronik, hurda pvc, hurda masa ve sandalyeler bizim elimize gelmektedir. Eğer sizin hurda olarak gördüğünüz bu malzemelerin durumları iyi ise 2. el fiyatlarından da alabiliriz.

Bölgede makine ve alet hurda alımlarını hızlı yapmaktayız. Boyutlar ne kadar küçük ise o kadar hızlı alım gerçekleştirilir. Büyük kazan ve metal depo gibi hurdalar için ise parçalama çalışması yapmalıyız. Bu işlem biraz vakit alabilir ancak bizler elimizden geleni yaparız.

Hurdacı Firmamız Engin Hurda Metal Hurdalarınızı İSTANBUL HURDA FİYATLARI Üzerinden Almaktadır.

Facebook Adresimiz: https://www.facebook.com/enginhurdametal/

Youtube Adresimiz: https://www.youtube.com/channel/UCuMD4vsbNg38cmMbvlqrL2Q

MAİL: Aydinengin666@gmail.com

Tel No: 0538 516 52 88

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir