SULTANGAZİ HURDACI

Sultangazi Hurdacı Olarak Firmamız Hurda Alımına Hız Kesmeden Devam Etmektedir.

SULTANGAZİ HURDACI

http://enginhurdametal.com olarak http://SULTANGAZİ HURDACI işlerinde çalışan şirketimiz telefon ile adresinizde hurda alımlarına başlamıştır. Hurdacı Sultangazi ilçesinde olanlar arasında hizmetin en iyisini sunmaya çalışarak kalitemizi gösteriyoruz. İlçede hurda alan Engin Hurda Metal   HURDACI FİRMASI bina yıkım hurdası demir hurdası almaktadır. Günlük  firmamız elemanları ve nakliye araçları ile hızlı şekilde hurda satım alım işlerini bitirmektedir. Nakit hurda satmak isteyenler http://SULTANGAZİ HURDACI olarak Demirbilek hurdacılık bir telefon kadar yakınınızda. HURDACI Sultangazi ilçesinde en yakın olan firmamız Engin Hurda Metal her türlü metal hurdası ve pvc plastik, pimapen hurdası almaktadır. Yaptığı her anlaşmanın hakkını veren özverili çalışan firmamız ve çalışanları hiçbir işinde önceliği olan müşterisini mağdur etmemiştir. Hurda demir kilosu için en yüksek fiyat tekliflerini şirketinizden alabilirsiniz.

HURDA ALAN YERLERişlerinizde her zaman yanınızda olan Engin Hurda Metal müşterisinin memnun kalmadığı hiçbir işi yoktur. http://SULTANGAZİ HURDACI işi olanlar mahalle ve sokaklara kadar hizmet getirerek müşterisinin memnun kalmasını sağlamaktadır. Her gün veya belirli aralıklarla birikim yapılan hurdalarınızı değerinde alıyoruz.

SULTANGAZİ HURDACI FİRMASI

Sultangazi Hurdacı olarak hurda alımı yapan firmamız her tür bakır krom demir kağıt sarı kurşun pimapen naylon hurdasının alımını yapmaktadır. Hurda alımlarında kesim söküm işleri yapıyoruz kesim söküm işlerini yaptığımız hurdaları en yüksek fiyat ile alım yapıyoruz. Hurda Bakır Alan Yerler alımlarında her tonajda hurdayı nakit olarak alıyoruz alım yaptığımız demir hurdasının yükleme boşaltma işlerini biz yapıyoruz. Hurda Kurşun Alan Yerler alımı yapan firmamız her tür bakır hurdasını kapınıza gelerek alım yapıyor soyma yanık lama bakırları 100/15 daha yüksek fiyat ile alıyoruz.

SULTANGAZİDE HURDA ALIMI YAPILAN BÖLGELER

 1. YIL MAHALLESİ Hurdacı
 2. YIL MAHALLESİ Hurdacı
  CEBECİ MAHALLESİ Hurdacı
  CUMHURİYET MAHALLESİ Hurdacı
  ESENTEPE MAHALLESİ Hurdacı
  ESKİ HABİPLER MAHALLESİ Hurdacı
  GAZİ MAHALLESİ Hurdacı
  HABİBLER MAHALLESİ Hurdacı
  İSMETPAŞA MAHALLESİ Hurdacı
  MALKOÇOĞLU MAHALLESİ Hurdacı
  SULTANÇİFTLİĞİ MAHALLESİ Hurdacı
  UĞUR MUMCU MAHALLESİ Hurdacı
  YAYLA MAHALLESİ Hurdacı
  YUNUS EMRE MAHALLESİ Hurdacı
  ZÜBEYDE HANIM MAHALLESİ Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir